На Калущині підприємцю заплатили понад 200 тисяч за вирубку лісу

Нещодавно у Калуші призупинили суцільну вирубку соснового лісу. 4 лютого на місці зрубаного соснового лісу в Підгірках зібралися громада, екологічні активісти, представники міської влади та Калуського держлісгоспу.

Державне підприємство «Калуський лісгосп» повідомив про те, що під час проведення суцільної санітарної рубки на площі 3,3 га заготовлено 653 м³ ліквідної деревини в тому числі: ділової – 92 м³, дров’яної – 561 м³.

Про це повідомляє Калуська міська рада. 

Нарахований та сплачений збір за спеціальне використання лісових ресурсів (рентна плата) в сумі 31,2 тисячі гривень.

Лісозаготівельні роботи проводив ФОП Лизень Андрій згідно з договором на виконання робіт та надання послуг, пов’язаних з лісозаготівлею. Загальна вартість виконаних робіт згідно з договором становить 216,881 тисячі гривень з ПДВ.

Приймання та відпуск всієї лісопродукції здійснюється через систему електронного обліку деревини.

Протягом жовтня 2019 року та січня 2020 року реалізовано 648 м³ деревини на суму 397,386 тисячі гривень з ПДВ.

Отримані від реалізації лісопродукції кошти спрямували на покриття загальновиробничих витрат та адміністративних витрат, в тому числі на сплату податків. Навесні 2020 року для створення лісових культур на площі 3,3 га буде спрямовано приблизно 35,0 тисяч гривень.

Нагадаємо, у мікрорайоні Підгірки, що на Калущині, взялися вирубувати сосновий ліс. Мовляв, він вже мертвий. Із загальної площі 8,4 гектара для рубки відвели 3,3 га. На місці старих обіцяють посадити нові дерева.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!