У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили “Пласт”

Вчора, 10 грудня, старший пластун-сеньйор Василь Гладенький  презентував “Пласт” в с. Кадобна, Калуського району.

Основна мета всеукраїнської організації «Пласт» полягає у сприянні всебічного, патріотичного виховання та самовиховання української молоді на засадах християнської моралі. Основне пластове гасло – Бог і Україна, пише Брошнів-Осадська об’єднана територіальна громада.

“Скаутська організація має розгалужену систему. Найвищий рівень – Конференція українських пластових організацій, яка включає до свого складу представництва з України, Канади, США, Австралії, Німеччини, Польщі, Ефіопії та ін. Наступним рівнем є Крайова Національно скаутська організація, на обласних рівнях функціонують Округи, які займаються координацією роботи. У містах – Станиці, а за ними йдуть Осередки. Пласт є найбільшою волонтерською організацією в Україні та має розгалужену систему. Такої серйозної організації, котра працює безкоштовно з дітьми, у нашій державі, немає”, – каже Василя Гладенькогою

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів підтримує ідею щодо створення «Пласту». Адже переконаний, що створення пластових осередків в ОТГ дасть змогу виховати патріотичну молодь, яка пропагуватиме здоровий спосіб життя.

Читайте також: Депутати попередньо підтримали заборону пластикових пакетів в Україні

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!