На Калущині знайшли дзвоник з 1315 року

Чоловічий монастир у Підмихайлі вистояв три століття. Він дивом уцілів після двох серйозних нападів татар і турків. Але так і не зміг пережити пожежу 1582 року.

Відтак жодної будівлі монастиря не збереглося. Наступні чотириста років пам’ять про нього зберігали хіба що корінні мешканці, які і сьогодні не втрачають надії, що святиня, від якої пішло село, буде відроджена, інформують “Вікна”.

Нещодавно на місці, де колись був монастир, віднайшли дзвоник 1315 року, хоч і пошкоджений. До слова,  це не єдина унікальна річ, яка перебуває на збережені у родині Антонівих.

Дзвін Підмихайлівського монастиря

Чоловічий монастир у Підмихайлі вистояв лише три століття. Він чудом уцілів після двох серйозних нападів татар і турків. Але так і не зміг пережити пожежу 1582 року. Відтак, жодної будівлі монастиря — не збереглося. Наступні чотириста років пам’ять про монастир зберігали хіба що корінні мешканці, які і сьогодні не втрачають надії, що святиня, від якої пішло село, буде відроджена.Читайте тут: http://vikna.if.ua/news/category/661/2010/10/15/5062/view

Gepostet von Створення музею дзвонів am Montag, 23. April 2018

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!