На Калущині зросла кількість отримувачів субсидій

Понад 12,5 тисяч сімей із Калущини є одержувачами субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. За минулий рік до управління соцзахисту звернулося 4138 громадян щодо призначення житлових субсидій,у січні-лютому цього року уже було 911 заявників.

Більшість із тих, хто звертався вже цього року, просили відшкодувати витрати на придбання твердого палива. Таких заявників було 517, інформують Вікна.

Впродовж 2016 року проведено понад 37 000 перерахунків розмірів житлових субсидій в зв’язку зі змінами тарифів на електропостачання, газопостачання, внесенням змін до порядку надання окремим категоріям осіб пільг з оплати за житлово-комунальні послуги тощо. 8683 сім’ям, які отримували житлову субсидію проведено розрахунок розміру субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2016-2017 років.

Після внесення відповідною Постановою Кабміну змін у механізм призначення субсидій населенню у 2015 році, кількість одержувачів субсидій у порівнянні з 2014 роком суттєво збільшилася: з 1023 домогосподарств — до 8185. А станом на лютий цього року на Калущині нарахували вже 12590 одержувачів субсидій. Тобто, кількість домогосподарств задіяних в державній програмі житлових субсидій збільшилась в 12 разів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!