На Коломийщині місцеві мешканці перекрили дорогу

У Стопчатові люди безперервно ходили пішохідним переходом. Таким чином вони вимагають відремонтувати дорогу. Мова – про шлях обласного значення Яблунів-Делятин.

Цією дорогою користуються мешканці 11 сіл, нарікають, автівки знищують вщент.
Щоб проїхатися дорогою в напрямку Яблунова треба мати міцні нерви, щоправда, місцеві жартують: зате не буде проблем з хребтом – трясе безперервно. У цьому переконуємось сам: дорога тут справді просто волає про ремонт. Яма на ямі.

Місцеві мешканці, щоб привернути увагу влади та відповідних структур до цієї проблем, вирішили вдатися до такої дії-вони вийшли на дорогу і не пропускали автівки.

Більшість водіїв до такої акції ставляться з розумінням. Кажуть, що готові чекати, бо дуже хочуть їздити нормальними дорогами.
Організатор акції розповідають,  що вона попереджувальна. Вони хочуть привернути до проблеми більше уваги, адже дорога обласного значення, нею користуються тисячі водії, а проїхати стає дедалі важче.

У Стопчатів приїхав і голова Косівської державної адміністрації Зеновій Томащук. Каже,що про стан дороги Яблунів-Делятин знає дуже добре і визнає, що дорога жахлива, хоча ремонт на одній з ділянок почали ще торік. Тому має надію-його продовжать.
Керівник САД у Івано-Франківській області Василь Буджак телефоном нам повідомив: проект на ремонт дороги Яблунів-Делятин є.

Але мешканці мають набратися терпіння і трохи почекати, адже необхідно завершити розпочаті роботи в інших населених пунктах, на не менш важливих шляхах. Подробиці у сюжеті НТК:

Читайте також: в Івано-Франківську пройшла наймасштабніша Хресна Дорога.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!