На Косівщині активно впроваджується реформа сільської медицини

Сьогодні, 11 березня, медичні заклади Косівщини збагатилися автотранспортом для медичних працівників.

А саме, заклади Річківської амбулаторії монопрактики сімейної медицини та Середньоберезівської амбулаторії групової практики сімейної медицини Косівського району, повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Автомобілі “Reno Duster” були придбані та передані амбулаторіям. Кошти на придбання автомобілів виділені відповідно до розпорядження Івано-Франківської ОДА № 711 від 03 грудня 2018 року “Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості”.

У заході взяли участь народний депутат України Юрій Соловей, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, директор НКП “Косівської центральної районної лікарні” Дмитро Микитюк та громадськість села.

Присутній народний депутат України на заході сказав:

“Хочу запевнити, що увага до медичної галузі з боку влади тільки зростає. Реалізація багатьох програм, спрямованих на покращення медичної допомоги хворим, є важливими етапами подальшого розвитку охорони здоров’я нашого району. Медична реформа вже в дії і показує свої результати”.

Зі свого боку жителі села мали змогу звертатися до народного депутата Солов’я з запитаннями, які їх турбують.

Голова райдержадміністрації привітав місцевих жителів з такою подією та зазначив:

“Виконавча влада зі свого боку і надалі буде працювати, щоб медицина в районі розвивалася і ставала доступнішою для всіх людей”, – сказав Віталій Кічеряк.

Нагадаємо: У Коломиї в інклюзивно-ресурсного центру з‘явився новий автомобіль

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!