На кріслах і килимах: як у Франківську протестувальники ночували у Білому домі

Десятки протестувальників із Делятина Надвірнянського району та Вижнього Березова, Середнього Березова, Баня-Березова, Чорних Ослав та Білих Ослав Косівського району провели ніч в адмінбудівлі в Івано-Франківську.

Нагадаємо, 10 вересня, протестувальники з Делятина приїхали до Івано-Франківська з вимогою відремонтувати дорогу Делятин-Яблунів.

Вранці водії автобусного маршруту Делятин-Яблунів та прості мешканці кількох сіл зібралися на акцію протесту під стінами Івано-Франківської ОДА. Як пояснив координатор акції протесту фронтовий капелан Микола Мединський, голова ОДА Олег Гончарук обіцяв їм виділити кошти на ремонт цієї ділянки дороги – але тепер чиновники кажуть, що грошей далі нема, і відмовляються ремонтувати дорогу.

Після тривалої зустрічі із головою ОДА, протестувальники добилися свого і розпорядження про 20 додаткових мільйонів було підписане. Втім і після цього вони відмовилися їхати додому – повідомили, що залишаться в ОДА, поки їхнє рішення не підтримають у Києві.

З понад сотні протестувальників ночували в адмінбудівлі щонайменше 30 чоловік. Розташувалися в актовій залі та під кабінетом першого заступника голови ОДА Марії Савки на третьому поверсі, двері в ОДА були відчинені півночі. Вночі чоловіки спали чи грали карти. За словами охорони, вели себе спокійно і конфліктів не було.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!