На мітингу у Росії затримали вже більше 40 людей

В центрі Москви під час проведення протестної акції “Прогулянка опозиції” затримані і відправлені в автозаки понад 40 осіб, пише ZN.

“На даний час в автобуси поліції доставлено понад 40 осіб, серед них є неповнолітні”, – повідомило агентству “Інтерфакс” джерело в правоохоронних органах.

За словами представника організації “Нова Опозиція” Романа Ковальова, тільки на Тріумфальній площі в столиці РФ затримали близько 40 осіб. Він також підтвердив інформацію про те, що затримані перебувають в автозаках. У свою чергу журналісти видання “Нова газета” повідомили про масові затримання біля станції метро “Маяковська”.

“Близько 100-150 осіб рухаються по Тверській вулиці. Слідом за ними їдуть два автозаки і йдуть співробітники ОМОНу. Людей вихоплюють з натовпу і відводять до автозаку буквально один за одним. До цього моменту затримали близько 40 осіб. Три автозаки із затриманими поїхали. На місці залишається ще один”, – зазначили співробітники газети.

Вранці 2 квітня поліція встановила огорожі на Манежній площі і біля Історичного музею, а в центр Москви були стягнуті співробітників ОМОНа і Росгвардії. Такі заходи були вжиті нібито у відповідь на повідомлення про підготовку несанкціонованих акцій у центрі столиці РФ.

При цьому слідчий комітет Росії напередодні, 1 квітня, порушив кримінальну справу про заклики до масових безладів. Московська поліція і прокуратура заявили про незаконність акції 2 квітня, заявки на її проведення в мерії міста відсутні.

Нагадаємо, «Підкарпатська Русь»: російські спецслужби вербували закарпатців для сепаратистських мітингів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!