На посаду голови апеляційного суду Івано-Франківщини претендує лише один кандидат

В Івано-Франківському апеляційному суді сьогодні, 20 квітня, відбуваються збори.

Судді мають обрати голову суду, заступника голови та секретаря судової палати з цивільних справ. Перед тим, як висунути кандидата на посаду, судді почали обговорення.

“Для чого в суді адміністративна посада? Зараз в країні змінилась ситуація. Потрібно обирати не людей, а програму дій. Найперша проблема це відновлення довіри до судової влади. Не секрет, що у людей немає довіри до суддів. Читаючи коментарі до статтей у соцмережах, бачиш величезну кількість негативних коментарів. Багато людей зичать зла суддям”, – каже суддя Андрій Малєєв.

Та додає – він не балотуватиметься на цю посаду сьогодні, але хоче почути від кандидатів, які шляхи вирішення цієї потреби вони бачать.

“Це все недоліки управління. Не дивно, що до нас так ставляться. Маленькі кімнатки. Для чого голові суду такий великий кабінет? Можна з нього зробити зал судового засідання. Хай голова суду сидить у приймальні”, – переконаний Малєєв.

“Жоден із тих, хто був на посаді не має знову її зайняти. Потрібна свіжа кров”,- підсумовує суддя.

“Після критики Малєєва я зрозумів, що я нездалий голова”, – пожартував попередній очільник Богдан Гриновецький та запропонував на посаду Василя Дячука. Він запевнив – сам балотуватись не буде.

В процесі обговорення судді з-поміж свого числа запропонували ще двох кандидатів, втім, обоє запропонованих одразу відмовились. 
Відтак на посаду голови Франківського апеляційного суду претендує тільки один суддя – Василь Дячук.

“Я не знімаю свою кандидатуру”,- ділиться Василь Дячук. Відтак тільки його прізвище буде в бюлетені.
18015797_743800145802821_2071353349_o
18049915_743789519137217_1457669545_o
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!