На Прикарпатті бійці АТО разом з сім’ями відпочиватимуть безкоштовно

Сьогодні, 29 березня, відбувається засідання комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на сході України та їх сімей.

Директор департаменту соцполітики ОДА Леся Бурдяк повідомила про зміни у проект рішення “Про внесення змін до обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, затвердженої рішенням обласної ради від 06.06.2014 № 1259-28/2014 (зі змінами)”.

Так, крім санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації, відпочинку дітей учасникам АТО та постраждалим під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, особам, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення буде організовано сімейний відпочинок.

«Попередньо ми з центром допомоги учасникам АТО визначили механізм, вони будуть подавати кандидатури з числа тих учасників АТО, які ще не оздоровлялися. Там будуть передбачені екскурсії для них, масажі, сауни, більярдні, спортивні велотренажери, ми хочемо, щоб був і культурний відпочинок. Щоб нам якомога якісніше вдалося організувати відпочинок бійцям АТО», – зазначила Леся Бурдяк.

Відтак кожного тижня п’ятеро сімей будуть їхати на сімейний відпочинок, який передбачений на сім календарних днів на території Івано-Франківської області. Крім того, Леся Бурдяк повідомила, що зараз вживаються заходи, щоб знизити вартість путівки. У кінцевому результаті оберуть ті заклади, які запропонують найменшу ціну та найкращі умови.

Андрій Долик зазначив наразі «Синьогора» – це єдиний заклад, який зголосився приймати бійців АТО разом з сім’ями на відпочинок.

«Але ми працюємо в цьому напрямку. Просимо передбачити 200 тисяч гривень, щоб не залазити в тендер і ми могли не заганяти людей у ті заклади, які дали путівку», – наголосив Долик.

12895510_970010886410419_440664375_n (1) (2)

Нагадаємо, 26 березня під час проходження служби в зоні Антитерористичної операції в Україні загинув ще один прикарпатець – Петро Ковалишин.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!