На Прикарпатті через позов підприємства, яке звинувачують у шахрайстві, заблоковані рахунки департаменту будівництва ОДА

Рахунки департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА вже кілька тижнів заблоковані.

Це – результат судового позову ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт», яке зареєстроване у Запоріжжі. Йдеться про нібито невиконання структурним підрозділом ОДА взятих на себе зобов’язань щодо повної оплати робіт по будівництву очисних споруд у місті Коломия ще в 2011 році.

У той же час, у місцевих чиновників є підозри, що частина робіт підприємством виконана лише на папері, за цим фактом відкрите кримінальне провадження. Цю інформацію підтвердив директор департаменту Володимир Рачкевич. Подробиці ситуації пообіцяв розповісти у вівторок.

Через заблоковані рахунки департамент будівництва не може продовжувати ремонтні і будівельні роботи в закладах медицини та освіти. Це також загрожує повній зупинці ремонту місцевих доріг області, зокрема скандальні ділянки в Делятині та Болехові.

До слова, на ресурсі “Наші гроші” йдеться, що керівництво ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт» неодноразово підозрювали в несплаті податків, завищенні вартості ремонтних робіт. Також фірма фігурувала у справі про організацію конвертаційного центру, організаторами якого серед інших був засновник підприємства Юрій Марущак.

Цікаво, що ТОВ «Буд-Енерго-Стандарт» уклало договір про відступлення права вимоги на користь іншого підприємства – ТОВ «МЕГА-ПАУЕР-БУД» (м. Київ). У вільному доступі про діяльність цієї фірми інформація практично відсутня. Окрім ухвали від 26.03.2018 № 757/14239/18-К, в якій Печерським районним судом м. Києва в рамках кримінального провадження у сфері економіки накладено арешт на грошові кошти, які обліковуються на рахунках ряду підприємств, серед яких фігурує ТОВ «МЕГА-ПАУЕР-БУД».

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!