На Прикарпатті депутат облради переймається чи вистачить школярам підручників

Депутат Івано-Франківської обласної ради Сергій Адамович стурбований тим, що школярам 4 та 7 класів може не вистачити підручників. Із відповідним депутатським зверненням він звернувся в облдержадміністрацію.

Нижче подаємо текст його депутатського звернення:

Кабінет Міністрів України Постановою №321 від 25.04.2016 р. переклав функцію закупівлі 50% підручників для 4-х і 7-х класів на місцеві органи управління освітою. Освітян області, батьків турбує питання: чи будуть учні 4, 7 класів на 1 вересня з підручниками?Зі стрічок місцевих новин дізнаємося поодинокі факти про виділення коштів на придбання підручників, зокрема Калуська міська рада на ці потреби виділила кошти із бюджету розвитку міста (http://vikna.if.ua/news/category/kl/2016/07/24/57663/view).

На сайті Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації будь-яка інформація про закупівлю підручників відсутня. До прикладу, на сайті Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації можна ознайомитися з рядом документів стосовно придбання підручників (потребу в підручниках районів і міст області, перелік видавництв, план доставки, який оновлюється щоденно, тощо) (http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/pidruchniki ).

У зв’язку з цим, прошу надати відповідь: чи були вжиті відповідні заходи Департаментом освіти і науки області щодо виділення коштів на придбання підручників, оголошення конкурсу серед видавництв, що мають ліцензію на друк, шляхом запиту цінових пропозицій? Чи укладено прямі договори з видавництвами на друк підручників та окремі договори на їх доставку? Чому відповідна інформація не оприлюднюється на сайті Департаменту? Прошу окремо повідомити про стан забезпечення підручниками в м. Івано-Франківську.

Згідно зі ст. 13 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»  місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, а також керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов’язані у десятиденний строк розглянути порушене ним питання та надати йому відповідь.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!