На Прикарпатті град знищив майже 300 га посівів

Град надзвичайно великого розміру, що випав нещодавно в окремих населених пунктах Рогатинського району, призвів до повного осипання сформованого врожаю зернових, та до загибелі посівів сої та гречки.

У чотирьох населених пунктах Рогатинського району Івано-Франківської області град призвів до осипання уже сформованого врожаю зернових, а також спричинив загибель посівів сої та гречки. Господарства регіону зазнали значних втрат, повідомляють Вікна.

«Комісія здійснила обстеження полів у фермерських господарствах «Тиблевич», «Промінь», «Західний Лан» та «Персей-Агро» зафіксувала загибель та пошкодження зернових та зернобобових культур. Також градом було знищено посіви сої та гречки. Наразі триває уточнення завданих негодою збитків», — повідомляє голова Рогатинської РДА Петро Білінський.

До вирішення проблеми долучився Департамент АПР Івано-Франківської ОДА. За попередніми даними негода знищила 289 га сільськогосподарських культур.

Крім того, значних збитків зазнали місцеві населені пункти, у селі Черніїв негода залишила без даху 19 житлових будинків. Місцями негода повиривала дерева.

Раніше “Галицький кореспондент” писав, На Рогатинщині вбили місцевого фермера.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!