На Прикарпатті хочуть виділити 27 мільйонів на ремонт інтернатів

Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську розпочалось засідання президії обласної ради.

З метою підготовки до сесії депутати попередньо розглянули всі 12 питань порядку денного. Як стало відомо, виїзне засідання облради присвятять переважно соціальній сфері. Втім, будуть й інші питання.

Ми вже звертались з приводу проблем “Укрнафти” до Кабінету Міністрів. Вимушена бездіяльність компанії впливає на тисячі прикарпатських сімей, тож хочемо прийняти ще одне звернення”, – розповів голова обласної ради Олександр Сич.

Як доповів Володимир Корженьовський, директор департаменту соціальної політики ОДА, одним із пріоритетних завдань департаменту соціальної політики облдержадміністрації на наступні роки залишається упровадження в інтернатних установах інноваційних соціальних послуг. Зокрема, йдеться про створення відділення підтриманого проживання, відділення паліативно/хоспісного догляду з метою забезпечення якісного догляду за ними та підтримки сім’ї, інших.

“З метою удосконалення роботи будинків-інтернатів, пансіонатів області та надання якісних соціальних послуг, забезпечення санітарно-епідеміологічних норм, покращення матеріально-технічного стану необхідно провести ряд робіт (ремонт фасаду, даху, інженерних мереж, житлових та господарських приміщень тощо). Для реалізації вищезазначених заходів, у т.ч. протипожежної безпеки, потреба у коштах для інтернатних установ становить: психоневрологічні інтернати – 16,5 млн грн, геріатричні пансіонати – 5,6 млн грн, дитячі будинки-інтернати – 4,8 млн гривень”, – йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, Івано-Франківська обласна рада проведе у Снятині сесію, присвячену інтернатам.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!