На Прикарпатті хочуть витратити 38 мільйонів гривень на захист від пожеж

Сьогодні, 29 серпня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю і розвитку бізнесу.

Першим питанням порядку денного стала регіональна цільова програма протипожежного захисту обласних закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту на 2018-2021 роки.

Володимир Стебницький, начальник управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації, розповів, що планується зробити в рамках програми і скільки на це витратять грошей.

“Ми плануємо обладнати всі заклади освіти, культури та охорони здоров’я протипожежними системами, відремонтувати сигналізації та просочити дерев’яні конструкції вогнезахисними засобами. На чотири роки плануємо передбачити фінансування у розмірі 38 мільйонів гривень”, – сказав Володимир Стебницький.

За останні 5 років в області сталося понад 11 тисяч пожеж, внаслідок яких загинуло більше 200 осіб та значна кількість громадян отримали травми. Тож депутати підтримали цей проект рішення. Тепер за нього голосуватиме Івано-Франківська обласна рада.

“Скупий платить двічі. Тож підтримую це рішення”, – сказав Остап Дзеса, голова комісії.

Його заступник Олександр Левицький зазначив, що у проекті нема ні слова про районні та міські установи, і це може стати проблемою.

Читайте також: Геноцид охорони здоров’я: медикам Прикарпаття боргують майже 200 мільйонів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!