На Прикарпатті магазин продав маски за 15 гривень із серветок, – люди обурені

У селищі міського типу Перегінське, що на Рожнятівщині, люди змушені купувати за 15 гривень маску, зроблену із серветки.

Про це у соцмережі пише Oksana Kotsan

“Цей шматок серветки під виглядом “маски” я щойно купила за 15 гривень. Щоб потрапити до відділення “ПриватБанку” кожна людина повинна бути в масці, в аптеках масок не знайшла і добрі люди підказали піти купити маску в магазин. Серце стискається і клубок в горлі, коли бабуся, що стояла попереду нехотячи прорвала її і мусіла йти знову купляти цю копійчану серветку за 15 грн!!! А могла, як каже,- “купити на 2 дні хліба”, – обурюється мешканка.

У коментарях власниця магазину Наталія Ляхович  вибачилася за цей випадок і пояснила, що причиною стала помилка працівників:

“Мої продавці вже призналися, що продали за гроші, бо не розумілися, оскільки маски були державного зразка також білого кольору, а тому , хто купив за гроші просимо повернутися, щоб віддали гроші”, – пояснила жінка.

За її словами, зміни міняються, і сьогодні прийшла нова зміна, яка не була в курсі, що це залишилися маски, які використовували для власних потреб продавці і залишили для власних потреб, якби не стало стандартних масок, бо дефіцит. Ніхто з власників, не заставляв їх це продавати, і тим більше не був у курсі. Тільки що вияснили правду. А тому вибачаються і обіцяють повернути гроші обов’язково.

Раніше ми писали про те, як франківці допомагають іншим під час карантину (ФОТО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!