На Прикарпатті медпрацівникам боргують 56 мільйонів гривень зарплатні

Сьогодні, 4 липня, в Івано-Франківській обласній раді відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Так, під час комісії обговорили питання про стан виплати заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я області станом на 1 липня 2019 року.

Так, директор департаменту фінансів обласної державної адміністрації Ірина Мацькевич повідомила, що на сьогодні заборгованість по заробітній платі працівникам медичної галузі становить 56 мільйонів гривень.

Найкритичніша ситуація по заборгованості у Косівському, Надвірнянському,  Коломийському, Богородчанському та Тлумацькому районах.

«Ми зверталися до Міністерства охорони здоров`я щодо виділення додаткових коштів у зв’язку з тим що є заборгованість по заробітній платі. Отримали відповідь від міністерства що формується медична субвенція на основі підрахунків. Також вони зазначили, що у 2019 році зальний обсяг коштів медичної субвенції значно менший, аніж торік. Цього року він складає тільки 670 мільйонів гривень, натомість минулого року становив 2,6 мільярда гривень. Це свідчить про відсутність можливості надати суттєву додаткову допомогу», – зазначає Ірина Мацькевич.

У той же час директор департаменту охорони здоров`я обласної державної адміністрації Микола Стовбан зазначив, що 42 заклади охорони здоров`я, які підпорядковуються департаменту і фінансуються з обласного бюджету, у повній мірі забезпечені заробітними платами.

До теми: Ані пропорційно, ані прозоро: Як на Прикарпатті освоюють гроші з екофонду

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!