На Прикарпатті медикам виплатять зарплату за серпень

Про це мовилось сьогодні, 13 жовтня, під час засідання бюжетної комісії.

Директор депаратменту фінансів Ірина Мацькевич повідомила, що до обласного бюджету надійшла медична субвенція у сумі 19 млн. З них 2 млн спрямуть на закупівлю гемодіалізу, а 17 млн – на виплату заробітної плат за серпень та авансу за вересень.

«Розподіл зроблений на підставі заборгованостей за серпень, частина коштів буде як аванс за вересень. 7 районів мають заборгованості з виплати заробітної плати», – зазначила вона.

Голова бюджетної комісії Микола Палйчук зауважив, що для того, аби погасити всім медикам заборгованості з виплати заробітної плати потрібно 180 млн. Втім обласний бюджет очікує, що найближчим часом надійде ще 25 млн медичної субвенції.

Однак проект рішення про розподіл медичної субвенції не був оприлюднений попередньо і члени комісії не мали його вивчити. Це викликало в них обурення. Вони дорікнули керівнику фінансового депаратменту за таку роботу.

«Ірино Богданівно, ви цей розподіл під спідницею тримали? Мене дуже нервує, що я маю голосувати за це, не знаючи проекту рішення. Такого більше не має бути. Це ненормально. Був час це поділити. Ми з’їжджалися сюди і навіть не бачили проекту рішення», – висловив невдоволення голова Матеївецької ОТГ Петро Книшук.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!