На Прикарпатті міграційна служба працює більше, ніж у містах-мільйонниках: подали запит на збільшення працівників

 Сьогодні, 18 січня, в Івано—Франківській державній Міграційній службі розповіли про стан оформлення біометричних паспортів, а також черги за такими документами.

Наразі великих черг за паспортами немає. Частково це пов’язано з тим, що в обласний центр приїжджають жителі районів. Станом на сьогодні в області паспорт можна зробити у 34 пунктах, загалом їх має бути 64.

У 2017 році було оформлено 40409 заяв-анкет. За надання адміністративних послуг місцеві бюджети отримали понад 63 млн грн, з них 35 — в бюджет Івано—Франківська.

У службі подали запит щодо збільшення кількості працівників на ще 60 осіб. Є великі навантаження, адже на одного працівника припадає 1735 громадян, а це дуже велика цифра. Це набагато більше, ніж навіть в містах-мільйонниках. 

Пріоритетним напрямком діяльності міграційної служби є боротьба з нелегальною міграцією. Кількість людей, які приїжджають на Прикарпаття з інших країн, зростає. Наприклад, у вищих навчальних закладах Івано—Франківська навчаються 1835 іноземців. Понад 400 осіб приїхали сюди для возз’єднання сім’ї. Багато людей, які приїжджають сюди незаконно, з критичних районів — Сирії та інших країн.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!