На Прикарпатті на розвиток інфраструктури ОТГ виділили 58 млн грн

Сьогодні, 15 травня, відбулося засідання регіональної комісії з розгляду  проектів, які реалізовуються за рахунок коштів з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ. Про це повідомила прес-служба Івано-Франківської ОДА.

«Цьогоріч з державного бюджету виділено 1,9 млрд грн для 665 об’єднаних територіальних громад України, а для 23 ОТГ Прикарпаття передбачено 58,4 млн гривень», – зауважив посадовець Богдан Кобилянський.

Субвенція виділяється, щоб підтримати формування інфраструктури  ОТГ, які утворилися відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Для вчасного та ефективного використати коштів, громадам необхідно комплексно підходити до вирішення проблемних питань та готувати  якісні проектні заявки.

Сьогодні робоча група розглянула та погодила дві проектні заявки Брошнів-Осадської ОТГ щодо капітального ремонту двох доріг місцевого значення на суму 1,196 млн грн, десять – Верхнянської ОТГ щодо капітального ремонту комунальних доріг  закладів соціально-культурного призначення на загальну суму 3,656 млн грн та вісім – Яблунівської ОТГ на суму 3,025 млн гривень.

Нагадаємо, до розвитку ОТГ Прикарпаття залучать франківських студентів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!