На Прикарпатті провели чемпіонат України з гірського мотокросу

22 – 23 червня в селі Білі Ослави Надвірнянського району проходив Чемпіонат України з ендуро (гірський мотокрос).

Захід відбувається уже не вперше. Цьогоріч участь в змаганнях взяло 127 учасників, а гонка проходила урочищем Дремблюжка, повідомляють у пресслужбі Надвірнянської РДА.

Раніше на трасі в Білих Ославах проводили класичні змагання, а цього разу один з етапів Hard Enduro Series of Ukraine проходив у форматі “екстрим”. Востаннє Чемпіонат з ендуро проводився в 2015 році. За всі роки Надвірнянщина отримала численну армію прихильників серед гонщиків з цілої України також із-за закордону.

Ендуро як вид спорту є доволі молодий, він є одним із дисциплін мотоспорту, змагання у ньому проходять на різному покритті і по пересіченій місцевості. Під час руху потрібно дотримуватися маршруту. Трасу для змагань позначають стрілками, також встановлюють граничний час проходження між двома контрольними точками. За кожне запізнення нараховують штрафні бали. Мотоцикли попередньо оглядають перед початком змагань.

У рамках чемпіонату також відбувся розіграш мотоцикла Honda HM125. Подарунок отримав депутат районної ради Іван Козловський.

Читайте також: Прикарпатці здобули три медалі на Європейських іграх (фото) 

   

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!