На Прикарпатті ремонтуватимуть автошляхи місцевого значення

Вчора, 15 березня, під час зустрічі із головами об’єднаних територіальних громад Прикарпаття голова облдержадміністрації Олег Гончарук окреслив основні напрямки розвитку дорожнього господарства краю, зокрема, перспективи ремонту та будівництва доріг місцевого значення.

«Стан доріг – це віддзеркалення соціально-економічного життя кожного населеного пункту області. Саме тому впродовж кількох років ми спрямовуємо значні суми коштів на будівництво та ремонт доріг,  – підкреслив Олег Гончарук. – Насамперед, на Прикарпатті відновлюються автомагістралі, які сполучають наш край із іншими обласними центрами. Відтепер ми розпочинаємо ремонт автошляхів місцевого значення, яких на Івано-Франківщині є більше трьох тисяч кілометрів».

Очільник області наголосив, що задля ефективного використання фінансового ресурсу, перелік автошляхів, які відновлюватимуться перш за все, пройде погодження з представниками органів місцевого самоврядування. Братимуться до уваги основні критерії виконання таких робіт: надання гарантії якості, фінансової обґрунтованості, темпів будівництва. Жодне рішення стосовно проведення ремонту на ділянках таких доріг не буде прийняте без погодження із депутатським корпусом обласної ради.

До теми: Спроможні ОТГ можна отримати лише добровільно, – Олег Гончарук

Олег Гончарук також повідомив, що в планах на цей рік і ремонт дороги зі зміцненням основи від обласного центру через м. Долина у напрямку до Стрия (Львівська область).

Окрім того, за підтримки народних депутатів України на стадії розроблення проект щодо облаштування за кошти європейських донорів бетонної дороги, яка з’єднає Прикарпаття і Тернопільщину.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!