На Прикарпатті шахраї виманюють у бізнесменів гроші

На стаціонарні та мобільні телефони суб’єктів господарювання Рожнятівського району надходять дзвінки від невідомих осіб, які намагаються шахрайським шляхом виманювати гроші.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Зокрема, шахраї від імені керівника Рожнятівської ДПІ Долинського управління ДФС в Івано-Франківській області телефонували бізнесменам з проханням перерахувати грошові кошти на розрахунковий рахунок в одному з банків.

Дзвінки псевдоподатківців надходять із номерів мобільного телефону +380962518559 та +380684474917. З метою легкої наживи злочинці можуть використовувати й інші номери, розрахункові рахунки різних банківських установ та представлятися керівництвом або іншими посадовими особами фіскальної служби області.

Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо вам телефонують від імені керівництва або інших посадових осіб ДФС та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не перераховуйте гроші!

Про факти шахрайських дій ви можете повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-19-11, чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи внутрішніх справ (тел. 102), або зателефонувати за номером «гарячої» лінії ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»).

Нагадаємо, у пенсіонерки з Долинщини шахраї видурили понад 50 тисяч гривень

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!