На Прикарпатті відбудеться перший міжнародний турнір з футболу “Кубок Крила Дружби”

Сьогодні, 11 липня, в Івано-Франківськe відбулась прес-конференція щодо проведення першого футбольного “Кубку Крила Дружби”.

Турнір розпочнеться завтра, 12 липня. Щодня буде проводитись по дві гри у різних містах Прикарпаття, а один день залишиться вільним, щоб футболісти змогли відпочити. Заключною буде гра 15 липня в Івано-Франківську на стадіоні “Рух”. Після чого відбудеться урочисте закриття і вручення кубків.

Дякую міським головам, що згодились проводити цей турнір. Це важливо, особливо у такий важкий час. Приємно, що Івано-Франківськ є ареною таких важливих змагань“, – сказав Руслан Марцінків.

На прес-конференції були присутні представники команд учасників як прикарпатських, так закордонних.

“Ми хотіли, щоб наші гравці зі Спілки Української Молоді в США мали шанс побачити як тут на Україні футбол грають. Так виникла ідея проведення цих змагань”, – сказав керівник спілки Михайло Томашенський.

Також він вручив подарунки міському голові та іншим представникам конференції за те, що вони посприяли проведенню турніру.

Раніше “Галицький кореспондент” писав: На Франківщині відбувається чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!