На Прикарпатті відбулася науково-практична конференція за участі ЮНІСЕФ

  • Серед учасників акушери-гінекологи, онкогінекологи, сімейні лікарі, лікарі ультразвукової діагностики, цитологи, патоморфологи, лікарі – педіатри.

    «Ми багато років працюємо з Івано-Франківською областю. Така співпраця є великою і успішною, – зазначила медичний експерт Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) Катерина Булавінова. – Це стосується проекту, який пов’язаний із тренерською та викладацькою діяльністю в медицині, зокрема, в організації чи спостереженні за вагітними жінками. І зараз приступаємо до педіатрії». Як повідомила представник ЮНІСЕФ, неодноразово для нашого регіону закуповувались новітні холодильники для вакцин, які сертифіковані ВООЗ, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА

    Головний спеціаліст ДОЗ ОДА з акушерства та гінекології Володимир Дзьомбак, в області невтішні показники щодо захворюваності на рак шийки матки і становить 27%, хоча державний показник – 19%. Тому для покращення цієї ситуації в обласну програму «Здорове населення Прикарпаття» було внесено зміни. На даний час із бюджетних коштів виділено 350 тис. гривень на вакцинацію дівчат 12-14 років від даної недуги.

    За словами обласного онкогінеколога Степана Долика, варто вакцинувати дівчат віком до 14 років, – це дві ін’єкції через півроку. Тоді, за прогнозами – можна уникнути раку і передраку.

    Нагадаємо, Вакцинація дівчат до 14 років допоможе уникнути раку та передраку жіночих статевих органів, – онкогінеколог Степан Долик.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!