На Прикарпатті виробляли масло із небезпечними рослинними жирами

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело позапланову перевірку ТОВ “ІВА-АРТ” у селі Драгомирчани Тисменицького району, під час якої у солодковершковому маслі виявлені рослинні жири, небезпечні для здоров’я людей.

Лабораторно підтверджено, що у маслі солодковершковому селянському було 72,5% рослинних жирів (дата виготовлення 14.07.2018 р., партія 0,5 тонни), а в маслі солодковершковому “Екстра” – 82,5% (дата виготовленні 30.08.2017, залишок 0,5 тонни), інформує прес-служба відомства.

За результатами перевірки складено припис, у якому зобов’язано дирекцію підприємства відкликати з торговельної мережі продукції відповідних партій загальною кількістю 1 тонна та привести продукцію у відповідність до нормативних показників. Складено протокол про порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Позапланову перевірку ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проводило на виконання наказу Держпродспоживслужби з метою перевірки висвітлених у ЗМІ фактів щодо виробництва фальсифікованого масла.

Читайте також: В їдальнях двох франківських шкіл знайшли кишкову паличку 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!