На Прикарпатті витрачатимуть більше грошей на ремонт комунальних доріг

Сьогодні, 10 липня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Першим питанням порядку денного стало внесення змін до Концепції розвитку автодоріг Івано-Франківщини на 2018-2020 роки. Володимир Рачкевич, директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації розповів про зміни, які планується внести.

“Є кілька технічних питань – змінюємо слова і назви. Також додаємо дороги, які будемо ремонтувати: це Городенківський, Калуський, Рожнятівський та Тисменицький райони, а також територія Болехівської міської ради”, – сказав посадовець.

Член комісії Василь Попович запитав, коли буде відбуватися розподіл дорожніх коштів по районах. Володимир Рачкевич на це відповів, що спершу слід прийняти цю концепцію, адже місцеві дороги дуже різні, і треба виробити системний підхід.

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич додав, що мова йде про кошти державного бюджету, з дорожнього фонду.

Крім того, заступник голови облради Василь Гладій зазначив, що планується витрачати більше коштів на ремонт вулиць комунальної власності. Обсяг фінансування їх ремонту хочуть збільшити з 5% до 14% від загальної суми, забравши ці гроші з інших статей програми. Таку пропозицію депутати підтримали.

Втім, як повідомив Володимир Рачкевич, точного кілометражу цих доріг у департаменту наразі немає, бо його ніхто до цього не вів централізовано – лише окремо в кожному районі.

Читайте також: За три місяці до бюджету Прикарпаття надійшло майже три мільярди гривень

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!