На Прикарпатті витратять 160 мільйонів на ремонти шкіл та екологічні заходи

Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання президії обласної ради.

Депутати зібрались, щоб узгодити порядок денний сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 15 лютого. Як розповів перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, сесію розділять на два пленарні засідання.

Одними з головних питань, які розгляне облрада, стане виконання програми соціально-культурного розвитку за 2018 рік та аналогічна програма на 2019-й. З повним текстом програми, викладеним на 124 сторінках, можна ознайомитись за цим посиланням.

Крім того, депутати голосуватимуть за бюджет розвитку на 2019-й рік і за фінансування природоохоронних заходів впродовж року – разом ці суми становлять 160 мільйонів гривень. Також вони заслухають звіт прокурора Івано-Франківської області Олександра Стратюка про підсумки роботи прокуратури за рік.

Розглянуть народні обранці і звернення від аграріїв Прикарпаття, які обурені станом справ на “Укрзалізниці”.

“Ми інколи плануємо одне, а потім звітуємо про інше. Іноді кошти розподіляються на одні об’єкти, а потім виходить зовсім навпаки. Так часто виходить у медичній сфері, і я це постійно бачу”, – прокоментував плани з розподілу коштів депутат обласної ради Манолій Піцуряк.

Читайте також: В обласній раді розповіли про головні проблеми Івано-Франківщини

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!