На Прикарпатті жінку, яка не доглядала шістьох дітей, притягнули до відповідальності

Верховині старший інспектор ювенальної превенції Тарас Коцофрук разом з представниками служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виявили ще одну родину, у якій неналежним чином піклуються про дітей.

35-річна матір шістьох неповнолітніх синів та донечок, судячи з того безладу, який застали працівники поліції та соцслужб під час обстеження в її помешканні, не надто переймається потребами дітей. Зокрема облаштуванням належних умов для їх проживання та навчання, повідомляють на сторінці Ювенальної превенції.

Байдужу матір за ухилення від виконання батьківських обов’язків притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП і відтепер ситуація у цій сім’ї перебуватиме під пильним контролем поліції.

До теми: Уражений хребет і ноги: Калушанин, який потрапив у ДТП в Угорщині, потребує допомоги

Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!