На Прикарпаття завітали суперфіналісти шоу «Х-фактор»

До Більшівців 8 липня прибуло кілька сотень паломників зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Снятина та Польщі, щоб вшанувати Матір Божу.

Впродовж трьох днів вони тут молитимуться та відпочиватимуть.

Вчора, 9 липня, урочистою святою месою завершилося XV Паломництво миру і єдності. Її очолив Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький, якому співслужив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава.

Тема цьогорічного паломництва — «Величає душа моя Господа: таємниця Діви Марії, яку потрібно відкрити, прийняти і нею жити».

Цього року відзначають 240 років від коронації ікони Матері Божої Більшівцівської. Визнання папою Климентієм XIII чудотворності ікони Матері Божої, а відтак і її коронація ознаменувалося найважливішою подією в історії цього святого місця.

Ввечері на паломників та місцевих мешканців очікував концерту гуртів «Тріода» та «S. Anto».

«Тріода» — український колектив з Тернополя, який став супер-фіналістом  шоу «Х-фактор – 4». У 2013 році гурт взяв участь у шоу. Тоді він зайняв друге місце, поступившись у фіналі Олександру Порядинському.

Сьогодні, 10 липня, у Більшівцях відбудеться Фатімський молебень за мир в Україні і світі, а завтра – хресна дорога.

Як писав “Галицький кореспондент”, костел Благовіщення у Більшівцях є  місцем, яке манить паломників. Кожного року у липні сотні прочан з України та Польщі приходять до Чудотворної ікони Матері Божої Більшівцівської, копія якої знаходиться у костелі Благовіщення (кармелітів), а оригінал – у Гданську.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!