На реконструкцію доріг Івано-Франківська митниця спрямувала 55 мільйонів гривень

Одним із питань, над яким активно працюють митники Прикарпаття, є забезпечення проведення експерименту розвитку доріг у регіоні. Про це під час прес-конференції повідомив начальник Івано-Франківської митниці ДФС Василь Ватаманюк.

За його словами, за перші п’ять місяців цього року надходження митних платежів, спрямованих Івано-Франківською митницею до Державного бюджету України склали майже 862,5 мільйони. Доведені фінансові завдання загалом виконано на 112 відсотків, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (677 млн 657 тис. грн) сума стягнутих податків і зборів збільшилась на 27 відсотків, або на 184 мільйони 750 тисяч грн.

Це дало можливість спрямувати на реконструкцію доріг у рамках проведення дорожнього експерименту понад 55 млн грн. Найбільше цих коштів акумульовано у лютому – 7,14 млн, березні – 19,5 та травні – 28,4 млн грн.

За словами керівника установи, митники працюють над створенням комфортних умов для ведення бізнесу шляхом оптимізації логістики. Зокрема, з кінця травня цього року, крім підрозділів митного оформлення, які розташовані в Івано-Франківську по вул. Польовій та у Коломиї, громадяни отримали також можливість оформляти ввезені авто і у підрозділах, що розташовані у обласному центрі по вул. Юності та у с. Ямниця (на території ПАТ «Івано-Франківськ-цемент»).

«Нагадаю, що легкові авто, які ввозять жителі Прикарпаття є основним бюджетоформуючим товаром. Так, за п’ять місяців цього року їх було оформлено понад 2 300 одиниць зі сплатою 162,5 млн, що становить майже 20 відсотків у загальній сумі стягнутих податків», – сказав Василь Ватаманюк.

Нагадаємо, В “Укравтодорі” заявляють про 97% “вбитих” автодоріг

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!