На ремонт дороги до Старого Угринова з району спрямують два мільйони гривень

Ремонт дороги до Старого Угринова на Калущині — завдання №1 для місцевої влади. Для його виконання наразі планують виділити два мільйони гривень. Проте, районна рада у цьому питанні сподівається на підтримку всієї області, а то і України.

До проблеми дороги, яка веде до меморіального комплексу Степана Бандери у Старому Угринові нещодавно привернув увагу голова правління “Стоп корупції” Тарас Лилик, який є вихідцем із “бандерівського” села. Його допис про “місячні кратери” зібрав чимало поширень та коментарів, але головне — змусив чиновників, нарешті, помітити проблему, пишуть “Вікна”.

Народний депутат Олександр Шевченко пообіцяв відремонтувати дорогу вже в цьому році та надати гарантію якості ремонту на 10 років. На запевнення нардепа, у свою чергу відреагував голова Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Василь Буджак:

“Направду ця дорога, хоч і місцева, має важливе загальнодержавне значення. Тому ми плануємо в цьому році її відремонтувати. Приємно, що Олександр Леонідович ініціює її ремонт, немаючи підтвердження необхідного фінансування від Служби автодоріг. Але сезон тільки розпочався, є підстави вважати, що до кінця рембудівельного сезону кошти будуть, і дорога буде відремонтована”.

На ремонт дороги виділять кошти із районного бюджету. Також районна рада вирішила звернутися до всіх районних рад Івано-Франківської області, народних депутатів, Прем’єр-мінстра та Президента, щоб спільно вирішити проблему.

Голова районної ради Михайло Срібняк зазначив:

“Одними зусиллями району ми не зможемо відремонтувати дорогу. А музей Степана Бандери є значимим для всієї держави. Тому будемо стукати…”

Голова РДА Наталія Бабій зауважила, що всі звернення району, повертаються у районну адміністрацію, тому їхня ефективність вкрай мала. Натомість вона запропонувала:

“Цього року кожному району області виділять по два мільйони гривень на дороги. Ми вирішили не дробити цю суму, а спрямувати її на цю дорогу”.

Як зауважив сільський голова Середнього Угринова Тарас Федорів, за висновками комісії, на невідкладні роботи  потрібно 8,7 млн гривень.

Нагадаємо, На кількох вулицях Франківська наносять розмітку холодним пластиком

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!