На Різдво діти зі східних областей гостюватимуть на Калущині

Діти з Кіровоградщини, Луганщини і Харківщини проведуть Різдвяні свята у Калуському районі. Їх ознайомлять з притаманними нашому району національними традиціями та візьмуть участь в низці культурно-мистецьких заходів, повідомляє Кalushfm.com.ua

Такий  захід організовано відділом освіти Калуської райдержадміністрації. Зокрема з 4 по 11 січня тридцять двоє дітей з Олександріївського району Кіровоградської області відпочиватимуть у селах Боднарів, Вістова та Ріп’янка. З 5 до 9 січня тридцять дітей зі Сватівського району Луганської області прибуде в Тужилів, Пійло і Довге-Калуське. Вони гостюватимуть у родинах учнів і вчителів місцевих шкіл. Передусім директори та вчителі познайомлять гостей із традиціями та звичаями, представлять наш чудовий край.

Уже традиційно, щороку до села Добровляни приїжджають діти з Харківської області. Тут вони разом із вчителями та учнями ходять колядувати, пізнають історію нашого краю.

Також відомо, що цьогоріч діти зі сходу України відвідають Історико-меморіальний музей Степана Бандери у Старому Угринові, побувають на мистецьких заходах у Войнилівському центрі юнацької та дитячої творчості, а також побачать новорічну ялинку в Івано-Франківську.

IMG_42231

Нагадаємо, що у Рогатині відбувся дитячий парад новорічних костюмів.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!