На Рожнятівщині дітям розповіли про забрудення води

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. З цієї нагоди в обласному дитячому санаторію «Ясень» імені митрополита Андрея Шептицького відбувся відкритий виховний захід «Кожна краплина має значення».

Санаторій «Ясень» було обрано не випадково, адже саме цей медичний заклад розташований на березі однієї з найчистіших річок Європи – Лімниці, і в ньому лікуються діти зі всіх куточків Прикарпаття.

Виховний захід діти разом із педагогами провели у формі прес-конференції, на якій було висвітлено важливе значення води в житті та діяльності людини, а також мова йшла про проблеми щодо нераціонального використання та забруднення водних ресурсів. Під час проведення конференції не обійшлося без вікторин, загадок, експериментів з водою, конкурсів малюнку. Відбувся перегляд відеопрезентації «Природа та вода».

Звертаючись до присутніх, Роман Михайлюк наголосив на важливості висвітлених питань, особливо щодо збереження та раціонального використання водних ресурсів, ознайомив присутніх з діяльністю Дністровського басейнового управління водних ресурсів.

Також посадовець нагородив найактивніших дітей, які взяли участь в проведенні відкритого виховного заходу грамотами і цінними подарунками, та вручив подяку головному лікареві Зіновію Васильківу й колективу санаторію за значний внесок у просвітницьку діяльність стосовно поширення екологічних знань, активне сприяння в організації і проведенні Всесвітнього дня води.

Нагадаємо, майже половина Івано-Франківщини має проблеми з доступом до питної води.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!