На Рожнятівщині створять два центри для дітей з особливими освітніми потребами

Сьогодні, 7 грудня, відбулася сімнадцята сесія Рожнятівської районної ради сьомого демократичного скликання.

Одним із питань порядку денного стало питання «Про створення комунальних установ «Інклюзивно-ресурсний центр» в смт. Перегінськ, смт. Рожнятів», а також затвердження положення про центр.

“У дію ввійшов новий закон про освіту, тому ми маємо створити по всьому району інклюзивні центри. Зараз нам потрібно відкрити їх два”, – зазначив міський голова Василь Рибчак.

До слова, такі центри створюються з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від двох до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

За це питання проголосували 25 депутатів райради. Також уповноваженим органом управління інклюзивно-ресурсного центру вирішили призначити управління освіти, молоді та спорту Рожнятівської РДА.

Читайте також: (Не)Конференція: у Франківську розповіли, як діти можуть змінити Прикарпаття

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!