На Снятинщині утримується понад 3000 корів та 400 тисяч курей-бройлерів

Днями директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин побував у Снятинському районі, де ознайомився із комплексом весняно-польових робіт та станом галузі тваринництва.

Він відвідав ТОВ «Агропромислова фірма «Родник Плюс»», що знаходиться в с. Будилів. На тваринницькій фермі утримується понад 500 голів великої рогатої худоби, у тому числі 300 корів. У приміщеннях встановлено сучасне доїльне обладнання та обладнання для зберігання молока, а ближчим часом планують поставити лінію із переробки молока, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Крім того, таке господарство має в обробітку понад дві тисячі гектарів землі та займається вирощуванням зернових, технічних та кормових культур, що в подальшому використовуються як кормова база для власного поголів’я великої рогатої худоби, птиці.

За підсумками поїздки планується провести виїзне засідання колегії департаменту агропромислового розвитку ОДА на базі господарств Снятинського району.

Довідково

У Снятинському районі у поточному році по всіх категоріях господарств намічено посіяти 27,2 тис. га ярих культур, у тому числі ранніх зернових 4,8 тис. га (ярої пшениці – 1 тис. га, ячменю – 3,5 тис. га та вівса – 0,3 тис. га).

В районі утримується 5139 голів великої рогатої худоби, зокрема  3576 корів.

Відновлено роботу птахофабрики із вирощування курей-бройлерів, де зараз утримується 400 тис. голів.

Нарощує потужності ТОВ «Птахофабрика «Снятинська Нова»» із виробництва м’яса гусей та гусячої печінки, де утримується 90 тис. гусей.

Нагадаємо, на Снятинщині відкрили будинок культури.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!