На спортивному фестивалі в Івано-Франківську вперше у Західній Україні відбудуться змагання з Dog Puller

Цими вихідними в Івано-Франківську на території біля Німецького озера, що в мікрорайоні Пасічна, відбудеться грандіозний спортивний фестиваль – SportFest IF.

Програма фестивалю є досить цікавою і містить в собі як традиційні, так і досить  незвичні види спорту, з якими організатори хочуть ближче ознайомити франківців. Організатори наголошують на тому, що участь у всіх заходах фесту є безкоштовною, інформують “Вікна”.

Загалом SportFest IF об’єднає понад 20 індивідуальних та командних видів спорту. Серед них – різні види фітнесу, йоги, бойових мистецтв, біг, паркур, настільний і падел-теніс, BMX, диск-гольф, скелелазіння, алтимат, футбол, пляжний волейбол, пейнтбол, бейсбол, страйкбол, регбі та інші. Можна приходити також із песиками, адже на фесті вперше в Західній Україні відбудуться змагання з Dog Puller.

Родзинкою SportFest IF стане окрема локація Z-Games — найбільшого у Східній Європі спортивно-музичного фестивалю.

Окрім того, спортфест матиме такий напрям як  лекторій. Виступатимуть відомі спортсмени і любителі спорту. Також передбачена дитяча зона, де малеча зможе позайматись йогою і танцями, пограти в ігри, поспівати пісень, а також взяти участь у майстер-класах.

На території фесту будуть всі умови для комфортного відпочинку та харчування, обіцяють організатори.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!