На території області завершено ремонт дороги Н-09 Мукачеве-Львів

Днями на території Галицького району перебували керівники Служби автомобільних доріг в області. Візит відбувся у зв’язку з закінченням ремонту дороги Н-09 Мукачеве-Львів, повідомляє Галицька РДА.

У селі Крилос обласних гостей зустрічали голова райдержадміністрації Ярослав Бартків, голова районної ради Павло Андрусяк та заступник голови райдержадміністрації Микола Попович.

image004

Начальник служби автомобільних доріг в області Василь Буджак повідомив, що із 442,9 км автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 територією Івано-Франківської області пролягає 191,4 км. Ремонт траси тривав 100 днів.

Відновлення та зміцнення дорожньої основи здійснювалося за допомогою сучасних технологій, а саме: методом холодного ресайклінгу з подальшим влаштуванням дорожнього покриття ЩМА. Виконання ремонту доріг таким методом надає 10 років гарантії на дорожню основу та три роки на верхній шар дорожнього покриття.

image006

Найбільш проблемною Василь Буджак назвав ділянку дороги біля села Більшівці. Але зауважив, що спільними зусиллями її відремонтували, а місцеве населення з розумінням поставилось до тимчасових незручностей.

«Галицький район в числі кращих, який виконав своє завдання по співфінансуванню ремонтних робіт, і ми вдячні за це керівництву району», –  відзначив начальник обласної служби автомобільних доріг.

image008

Голова райдержадміністрації Ярослав Бартків наголосив, що у планах на 2016 рік відремонтувати методом холодного ресайклінгу і дороги місцевого значення. Зокрема дороги: Тустань-Маріямпіль, Більшівці-Княгиничі, Залуква-Боднарів. Відповідні пропозиції подані на конкурс інвестпроектів, який передбачає співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

Василь Буджак запевнив, що з боку області буде сприяння в цьому питанні: «Галицький район – це історичний район. І в наступному році ми приділимо увагу, щоб  продовжити роботи, які ми тут вже започаткували, а також підтримати  ті проекти, які намітив Галицький район».

image010

Нагадаємо, що “ПБС” отримала додаткових 93 мільйони на ремонт цієї дороги.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!