На Тисмениччині дитині, позбавленій батьківського піклування, придбали квартиру

Сьогодні, 11 квітня, голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк та голова районної ради Тетяна Градюк урочисто вручили ключі від нового помешкання дитині, позбавленій батьківського піклування, Галі Плотенко.

Квартиру у центрі Тисмениці для неї придбали за спільного фінансування з обласного та районного бюджетів.

Передаючи ключі від нової домівки, а заразом й усі необхідні документи на право власності, очільники району побажали Галі Плотенко, щоб у цьому домі завжди лунав сміх, збиралися дорогі серцю люди, відзначалися українські християнські свята, а районна влада і надалі буде підтримувати її та допомагати.

Зауважимо, що дівчина народилася у с. Колодіївка. Вона перебувала на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації з 2003 року як дитина, позбавлена батьківського піклування, що не мала закріпленого за нею житла.

У 2017 році для Галі Тисменицька РДА за рахунок коштів «Районної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, профілактики бездоглядності та безпритульності на 2016–2020 роки» придбала однокімнатну квартиру загальною площею 36,3 кв. метрів. Загалом на придбання і облаштування квартири було виділено понад 500 тисяч гривень з обласного та районного бюджетів.

Читайте також: У Франківську батько трійні просить мера допомогти з житлом

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!