На Верховинщині мешканці перекрили дорогу регіонального значення (фото)

Сьогодні, 17 липня, мешканці Верховинщини перекрили дорогу Р-24.

Жителі розпочали на роздоріжжі в селі Ільці Верховинського району об 11.00 годині безстрокову акцію протесту проти бездоріжжя у районі. Про це вони повідомили у фейсбук-спільноті “КАРПАТИ SOS”.

Верховинці перетнули у незабороненому законом місці проїжджу частину центральної догори та наполегливо вимагають:

 – звіт районного керівництва про розпочаті та виконані роботи відповідно до свої повноважень та зобов’язань по відновленню мостів в с. Буковець та с. Стаїще Верховинського району та зведення берегоукріплення і залог в с. Красник (Довгі толоки) із чітким задокументованим вказанням відповідних фірм чи посадових осіб, які саботують роботи на даних об’єктах.

– документальний звіт керівництва Івано-Франківської області, Служби автомобільних доріг України, Департаменту економічної поліції, відповідних міністерств Кабінету Міністрів України про завершені, оголошені та плановані тендери по дорозі Р24 (Татарів-Кам’янець-Подільський) на ділянці Ворохта-Верховина.

– притягнення до відповідальності контролюючими органами осіб відповідальних за реєстрацію учасниками тендерів по відновленню та ремонту дороги Р24 фірм і підрядних організацій, що не мають відповідного досвіду роботи та юридичної реєстрації у встановленому законом порядку.

– негайні ремонтні роботи  автомобільної дороги Р24 на ділянці Ворохта-Верховина. Завершити роботу по ремонту мостів в селах Буківець і Стаїще Верховинського району. Упорядкувати залоги в с. Красник (Довгі толоки) Верховинського району, підготувати відповідну проектно-кошторисну документацію і звернутися до відповідних профільних міністерств Кабінету Міністрів України про виділення коштів на зведення берегоукріплення в селі Красник Верховинського району (Довгі толоки) на місці загибелі білоруських туристів.

Читайте продовження історії: Троє людей загинуло: з’явились подробиці аварії у Карпатах (ФОТО/ВІДЕО)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!