На Верховинщині проходять реабілітацію бійці АТО

З метою реабілітації та оздоровлення на базі лікувально-оздоровчого комплексу “Верховина” перебуває 11 учасників АТО з Донбасу та волонтер пані Марина, яка ними опікується.
Як передає відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, серед бійців – представники Державної служби транспорту, правоохоронних органів, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Програма оздоровлення розпочалась ще 9 січня і триватиме до 17 січня.

image006_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)

Як зазначили самі бійці, за два дні вони вже встигли відвідати музеї Верховини та навіть побувати в горах. “Є величезне бажання піднятися на Говерлу, про яку ми багато чули, однак розуміємо, що зараз надто складні погодні умови для такої мандрівки”, – додав один із них.

Під час зустрічі з керівником апарату райдержадміністрації Василем Бровчуком, учасники АТО висловили вдячність за сприяння в оздоровленні керівництву обласної та районної держадміністрацій, а також керівництву лікувально-оздоровчого комплексу “Верховина”, на базі якого вони проживають.

Волонтерка Марина наголосила на тому, наскільки важливі такі заходи з реабілітації та оздоровлення, оскільки й сама неодноразово бувала в зоні бойових дій і добре знає, як саме побачене впливає на людську психіку і свідомість. Саме тому вона вже певний час допомагає бійцям, залучаючи при цьому як державні установи, так і священиків та активістів.

Волонтер подякувала верховинцям за надану допомогу у вирішенні всіх питань щодо перебування учасників АТО на території району та побажала всім міцного здоров’я та мирного неба.

Нагадаємо, що щоб зігріти військових, львівські волонтери продають побачення та речі зірок.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!