На якому етапі будівництва краще купувати квартиру?

«Квартирне питання» для українців в останні роки особливо актуальне. Інвестувати в нерухомість не просто модно, це, насамперед, надійне капіталовкладення та розумна фінансова альтернатива.

Ринок нерухомості пропонує розмаїття квартир, від економ- до еліт-класу. І першочерговим завданням кожного покупця постає вибрати між житлом новозбудованим і тим, що перебуває на стадії будівництва. Про особливості та переваги кожного етапу розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».
Обираючи нерухомість, потрібно насамперед ознайомитись із репутацією забудовника, його попередніми проектами та документацією, яка засвідчує прозорість діяльності фірми. Наступним кроком є вибір житлового комплексу та квартири. У новозбудованому кварталі покупець може «наживо» побачити майбутній дім, його планування, готову інфраструктуру. Це, безумовно, зручно, адже переїзд у нове помешкання триватиме недовго, та й зведена новобудова свідчить про надійність інвестиції та відсутність певних ризиків. Однак є деякі нюанси, а саме: ціна за квадратний метр в рази вища, ніж під час зведення будівлі (від початку будівництва до часу введення в експлуатацію ціна зростає до 30%); обмежений вибір поверху чи кращої панорами, адже більшість квартир зазвичай бронюють заздалегідь.

Покупець, який планує придбати житло на етапі будівництва, зазвичай має певні побоювання щодо надійності такого капіталовкладення. Головне в такій ситуації обрати відомого, досвідченого забудовника, який має реалізовані проекти та позитивні відгуки. Отже, визначившись із забудовником, можна планувати час придбання майбутньої квартири. Зведення будівлі триває приблизно три роки. На початку забудови (котлован) ціна на квартири є мінімальною, вибір планування, локації, поверху максимально великий, що є безперечною перевагою для клієнта. Спеціалісти радять вкладати кошти в таку нерухомість приблизно на 18-му місяці будівництва, коли більша частина будівлі вже зведена, а ціна ще не досягла свого піку.

Цей спосіб підходить людям, які не обмежені у часі, однак обмежені фінансово або ж хочуть заощадити. Приємним бонусом стане програма розтермінування, що дозволяє сплачувати частинами у період зведення будівлі.

Купити квартиру в Івано-Франківську на етапі будівництва та на вигідних умовах можна у ЖК «Comfort Park»Районі Manhattan та Містечку «Соборне».

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!