НАБУ взялось за Льовочкіна: перевіряють елітну нерухомість

Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють законність придбання нардепом від “Опозиційного блоку” Сергієм Льовочкіним нерухомості, зокрема, на розкішному Лазурному березі на півдні Франції.

За даними НАБУ, Льовочкін придбав будинок в муніципалітеті Сен-Жан-Кап-Ферра за понад 40 мільйонів євро і законність підстав цієї купівлі не підтверджена доказами.

Про це йдеться в клопотанні детектива бюро, в якому він просив надати доступ до низки договорів про купівлю землі Льовочкіним, пише видання “Слово і діло“.

Так, у своєму клопотанні НАБУ просить надати детективам доступ до договорів купівлі-продажу не тільки цього будинку, але і земельних ділянок в Обухові та Обухівському районі Київської області загальною площею понад 11 га.

У клопотанні зазначено, що “опоблоківець” у своїй декларації вказав будинок у київській області загальною площею майже 1056 метрів квадратних.

При цьому детективи НАБУ вважають, що нардеп не надав достатніх доказів законності своїх придбань, і загальна вартість нерухомості Льовочкіна не відповідає задекларованим доходам парламентаря.

До слова, це вже не перша справа, яку НАБУ веде проти екс-“регіонала” Сергія Льовочкіна.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!