Надвірна отримала пожежний автомобіль від міста-побратима з Польщі

Нещодавно минуло 17 років успішної співпраці міст Надвірна та Пруднік (Республіка Польща). За цей час між польським та українським містами налагоджено дружні партнерські відносини в різних сферах, зокрема, соціально-культурній.

Під час останніх офіційних зустрічей керівництва м. Надвірна, Надвірнянського району та м. Пруднік активно велись переговори щодо розширення співробітництва й у інших сферах життєдіяльності, в тому числі обговорено обмін досвідом та передачу спецтехніки для пожежно-рятувальної служби району.

А 25 липня на території Надвірнянського РВ УДСНС України в області відбулася церемонія передачі пожежного автомобіля та комплектів спеціального захисного спорядження рятувальникам від міста-побратима з Польщі. Отець Андрій Василів (УГКЦ) освятив спецтехніку та благословив рятувальників.

У заході взяли участь керівники району та Надвірної, заступник начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації управління ДСНС України в області Віталій Федунків та представники пожежної служби м. Пруднік Едвард Войтович, Владіслав Вжохол.

Заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук привітав надвірнянських рятувальників із матеріально-технічним поповненням. Він висловив слова вдячності польським колегам за постійну підтримку та увагу. Також посадовець подякував рятувальникам за їхню нелегку і потрібну людям роботу.

Нагадаємо, Президент передав франківським рятувальникам спецмашини

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!