Надвірнянець став чемпіоном світу з кікбоксингу

• Спортсмен з Надвірної Іван Козловський привіз золоту медаль з Чемпіонату світу з кікбоксингу WTKA, який відбувався 25-29 жовтня в італійському місті Маріна-Ді-Карара. 4000 спортсменів з 87 країн світу змагалися між собою за першість.

Хлопець виступав у складі збірної України у суперважкій ваговій категорії у розділах: лоу-кік, лоу-кік лайт, кік-лайт. І в трьох  здобув золоті медалі (!), а в одному з них, лоу-кік, у фіналі достроково переміг спортсмена з Ірану.

Це уже другий чемпіонат світу, у якому Іван бере участь: «Я був на подібних змаганнях 2013 року, де отримав друге місце, мабуть, тому, що був молодшим і менш досвідченим».

До цього чемпіонату спортсмен більше року посилено готувався, брав участь у навчально-тренувальних зборах в Одесі та Харкові. Перемозі він завдячує тренерам та своїм спаринг-партнерам, а також усім людям, що з року в рік щиро вболівають та підтримують хлопця.

«Ця медаль і звання чемпіона світу – лише чергове випробування, і цю перемогу я називаю, перш за все, перемогою над собою», – каже Іван Козловський.

Тільки отримавши переможний титул, спортсмен відразу розпочинає підготовку до зимових змагань в Польщі, Чехії та Данії.

• Як писав раніше “Галицький кореспондент”, франківські бійці ММА стали тріумфаторами у Польщі.