Надвірнянські ліцеїсти здобули нагороди Всеукраїнської інтернет-олімпіади

Нещодавно на базі Одеського ОІППО відбувся фінальний етап 17-ї Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади із математики, фізики, географії, хімії, біології та економіки.

Організаційно-методичне забезпечення проведення заходу здійснював Інститут модернізації змісту освіти.

Метою змагань є сприяння широкому залученню обдарованої молоді до інтелектуальних змагань, що проводяться з використанням мережі Інтернет, пошуку та підтримки здібних школярів.

У двох турах І (заочного) етапу XVІІ Всеукраїнських учнівських інтернет-олімпіад із математики, фізики, хімії, біології, географії та економіки взяли участь 1840 учнів із 24 областей України та м. Києва.

За рішенням оргкомітету та журі до участі у фінальному етапі було запрошено 161 учень із 18 регіонів України.

Проте безпосередню участь у змаганні взяли 133 учасники. Від Івано-Франківської області було запрошено 6 учнів (5 з економіки та один з математики), троє з них – надвірнянські ліцеїсти.

Крім перемоги у двох заочних етапах, для участі у фінальному необхідно було сплатити оргвнесок, у чому за сприяння директора ліцею Антона Ревтюка допоміг колишній випускник Надвірнянського ліцею Олександр Косован.

Отож за результатами фінального етапу 17-ї Всеукраїнської інтернет-олімпіади з економіки дипломи вибороли четвертокурсники (11 клас) Надвірнянського ліцею: Ольга Віфлінзідер, Дмитро Петруняк та Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, студентське відділення інженерів при ІФНТУНГ отримало міжнародну нагороду.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!