Нам потрібно з честю пройти це, – мер Франківська про об’єднання двох шкіл міста

Сьогодні 21 червня, на засіданні Іано-Франківської міськради, виступили керівники шкіл №13 та вечірньої школи №1 в Івано-Франківську. Такі зміни спричинені освітньою реформою в Україні.

Ольга Драпак, директорка школи №13 виступила перед депутатами проти того, щоб замінити номер школи. Нагадаємо, на зустрічі з міським головою Івано-Франківська нещодавно вона запідозрила, що таким чином її хочуть посунути з посади. 

Міський голова Руслан Марцінків ще раз зауважив, що для шкіл, викладачів, дітей не зміниться нічого, і всі робочі місця будуть збережені:

“Наша позиція – зберегти весь педагогічний колектив, для батьків нічого не зміниться. Нам просто потрібно з честю пройти всі ці зміни. Мова не йде про репресії, ми маємо прийняти управлінські рішення, звісно у реформі є свої нюанси і ми їх врахуємо”, – зауважив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, Галицька школа стане ліцеєм. Голова Галицької районної ради Павло Андрусяк пояснив, що таке рішення пов’язане з реформою у галузі освіти. Адже тепер усі школи І-ІІІ ступенів мають називатися ліцеями.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!