Нардепи, поліція, СБУ і прокуратура: Марцінків назвав лобістів забудов у Франківську

31 травня на прес-конференції, яку міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків присвятив екватору своєї діяльності він пообіцяв, що вже цього літа буде прийнято новий генплан.

Мовляв, вже навіть його бачив, але мав до нього кілька зауважень. Там не було враховано ще два нових мости, кладовище, дитячий садок в Пасічній тощо.

Однак він нарікає, що є проблеми з регулюванням будівництва. Адже будує і поліція, і СБУ, і прокуратура. Через це вони інколи не стають на бік правди, а виступають лобістами.

Руслан Марцінків відзначив, що в місті тривають ремонти доріг. Однак, незважаючи на наявність техніки, є проблема з асфальтом та сипучими матеріалами. В пріоритеті зараз ремонт вул. Коновальця та Івасюка.

До речі, окрім правоохоронців, які будують і не стають на бік правди, є у нього проблеми і з депутатами Верховної Ради. Нардепів він вважає чи не найбільшими лобістами забудов…

Проте, не зважаючи на це, спільно з ними Марцінків намагається залучити державні кошти на будівництво моста. “Місто понад усе. Тому ми готові співпрацювати з будь-ким”, – підкреслив він.

Раніше “Галицький кореспондент” писав, що Руслан Марцінків розповів про свою найбільшу невдачу.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!