«Нарешті ми навчилися прибирати», – Смушак про снігопади

Сьогодні, 13 лютого, під час оперативної наради директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак доповів про стан прибирання території міста після снігопаду.

За його словами, до снігопадів комунальники були готові, адже бачили прогноз погоди. Відтак звернулися до мешканців, щоб вони по можливості не виїжджали на автомобілях, зверталися до підприємств, щоб ті прибрали сніг біля себе.

«В п’ятницю ми отримали таку картину. Хтось дякував, хтось критикував, бо є недоліки. Проїжджу частину ми навчилися прибирати досить ефективно. Снігопад не припинявся, але дороги були посипані сіллю», – запевнив головний комунальник.

Також він зазначив, що в центральній частині міста тротуари були у задовільному стані, а на окраїні ще є над чим працювати. Тому треба думати над збільшенням техніки.

«На тротуарах не можна посипати сіллю, бо вона роз’їдає взуття, а тільки піщаною сумішшю. Але через це сніг не тане», – пояснив Смушак.

Втім, міський голова Руслан Марцінків поцікавився, як у Європі посипають тротуари. Мовляв, ми що дурніші? Адже тротуари достатньо не посипані. Михайло Смушак запевнив, що там посипають іншими сумішами.

«Я вважаю, що наші підрядники не справляються з прибиранням. Я був у Німеччині, то там прибирають все комунальні служби. Треба докупити “МДК” техніки, нехай прибирає між будинкові проїзди», – звернувся до нього мер.

Михайло Смушак також додав, що всі комунальні служби вийшли у суботу прибирати місто від снігу. Мовляв, таким чином хотіли показати, що попрацювати – корисно, і в цьому немає нічого поганого. «Ми намагалися організувати роботу і зробити максимум», – наголосив головний комунальник.

Однак Руслан Марцінків дорікнув комунальникам за те, що на пішохідних переходах стоїть вода і пройти неможливо. Тож він запропонував зробити водовідведення. «Це проблема», – зауважив мер.

Нагадаємо, директор КП “МДК” пропонує натягнути над Франківськом гігантський тент.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!