Назустріч письменнику: у Франківську читачів знайомитимуть з літераторами

26 грудня в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка відбулась презентація проекту “Назустріч письменнику”. Проект покликаний познайомити галичан з сучасною літературою краю, а також здійснити своєрідний зріз знань прикарпатців про письменників нашого краю.

Суть проекту дуже проста: кожен бажаючий може отримати анкету, в якій надруковано 10 запитань про життя і творчість письменника. Натомість людина одержує закладку з художнім фото та біографією автора. У випадку правильних відповідей на всі запитання читач, який їх дав, отримує запрошення на вечір-зустріч з письменником.

“Ці закладочки та анкети є в книгарнях, студентських профкомах, а також у всіх приміщеннях бібліотеки імені Івана Франка – в тих середовищах, де читають, де можна зустріти прихильників та однодумців”, – розповів Сергій Адамович, голова ГО “Поступовий гурт франківців”.

Директор ОУНБ Людмила Бабій оголосила рейтинг письменників, яких у бібліотеці читають найбільше (і про яких, відповідно, складені ці анкети). Це Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Тетяна Малярчук, Марія Ткачівська, Ольга Деркачова, Степан Процюк, Марія Вайно, Євген Баран, Галина Петросаняк та Ольга Слоньовська.

“Це відомі люди, творчість яких цікава для багатьох. Хто, як не ми, повинні популяризувати своє прикарпатське писемне слово? Хочу подякувати всім, хто нас підтримав, та самим авторам”, – зазначила Людмила Бабій.

Сергій Адамович додав, що в разі успіху такого проекту наступний стосуватиметься музичних гуртів.

17bfbmc0mxe

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!